Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 13.12.2018, 09:05

Чорнотисянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Предметно-методичні тижні [11]
Літній інмовний табір [2]
Шкільні заходи і семінари [48]
Фінансування школи [4]
Документація школи [7]
Засідання методоб'єднань [9]
Засідання педради [3]
Замовлення підручників [13]
Оголошення [1]
Зарахування дітей до школи [1]
Освітня програма школи [6]
І етап всеукраїнської олімпіади [20]
LaStrada
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » І етап всеукраїнської олімпіади

Протоколи І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2018 - 2019 н.р.
16.10.2018, 23:39

П Р О Т О К О Л    № 1

І етапу    олімпіади з    математики

у  6 класі  ЧОРНОТИСЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів

2018– 2019   н.р.

№з/п

Прізвище, ім’я  учня

Вчитель,  що викладає

Кількість балів

Призове місце

1

Вербещук Марія Андріївна

Жовнярук Ганна Михайлівна

10

ІІ

2

Гапатин Віталій Степанович

Жовнярук Ганна Михайлівна

5

ІV

3

Жовнярук Назарій Андрійович

Жовнярук Ганна Михайлівна

19

І

4

Колачук Іван Іванович

Жовнярук Ганна Михайлівна

7

ІІІ

5

Кочержук Іванна Василівна

Жовнярук Ганна Михайлівна

10

ІІ

6

Цинтилюк Аліна Михайлівна

Жовнярук Ганна Михайлівна

10

ІІ

7

Цуперяк Андріана Миколаївна

Жовнярук Ганна Михайлівна

5

ІV

8

Чорний Іван Сергійович

Жовнярук Ганна Михайлівна

7

ІІІ

 

    Секретар                    _________________________       Зелінська М. М.

 

П Р О Т О К О Л    №3

І етапу  олімпіади з  математики

у   8 класі  ЧОРНОТИСЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів

2018– 2019 н.р.

№з/п

Прізвище, ім’я  учня

Вчитель,  що викладає

Кількість балів

Призове місце

1

Бровчук Валентина

Зелінська Марія Михайлівна

8

І

2

Дердюк Анна

Зелінська Марія Михайлівна

4,5

ІV

3

Дердюк Тетяна

Зелінська Марія Михайлівна

7,5

ІІ

4

Гринюк Яна

Андріюк Одарка Миколаївна

4

V

5

Капчук Надія

Зелінська Марія Михайлівна

5,5

ІІІ

6

Мільчевич Наталія

Андріюк Одарка Миколаївна

3

VI

7

Новоселюк Галина

Андріюк Одарка Миколаївна

4

V

8

Тулайдан Євгенія

Зелінська Марія Михайлівна

3

VI

 

    Секретар                    _________________________         Зелінська М. М.

 

П Р О Т О К О Л    №4

І етапу  олімпіади з  математики

у  9 класі  ЧОРНОТИСЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів

2018– 2019 н.р.

№з/п

Прізвище, ім’я  учня

Вчитель,  що викладає

Кількість балів

Призове місце

1

Гринюк Владислава

Зелінська Марія Михайлівна

7

ІІІ

2

Кувік Андрій

Лофердюк Ярослав Іванович

9

ІІ

3

Лофердюк Назарій

Лофердюк Ярослав Іванович

10

І

4

Спасюк Ольга

Зелінська Марія Михайлівна

7

ІІІ

 

    Секретар                    _________________________         Зелінська М. М.

 

 

П Р О Т О К О Л    №5

І етапу  олімпіади з математики

у  10 класі  ЧОРНОТИСЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів

2018– 2019 н.р.

№з/п

Прізвище, ім’я  учня

Вчитель,  що викладає

Кількість балів

Призове місце

1

Дердюк Марія

Андріюк Одарка Миколаївна

3

ІІ

2

Клочуряк Олександра

Андріюк Одарка Миколаївна

1,5

ІІІ

3

Пластуняк Надія

Андріюк Одарка Миколаївна

8

І

 

    Секретар                    _________________________         Зелінська М. М.

 

 

П Р О Т О К О Л    №2

І етапу  олімпіади з математики

у   7 класі  ЧОРНОТИСЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів

2018– 2019 н.р.

№з/п

Прізвище, ім’я  учня

Вчитель,  що викладає

Кількість балів

Призове місце

1

Агопшук Мар’яна

Андріюк Одарка Миколаївна

      2

     ІV

2

Бедевельська Роксолана

Андріюк Одарка Миколаївна

      2

     ІV

3

Демедюк Тарас

Андріюк Одарка Миколаївна

      6

     ІІ

4

Кочержук Яна

Андріюк Одарка Миколаївна

      3

     ІІІ

5

Лавтербах Христина

Андріюк Одарка Миколаївна

      2

     ІV

6

Тулайдан Євгенія

Андріюк Одарка Миколаївна

      9

      І

 

    Секретар                    _________________________         Зелінська М. М.

 

 

П Р О Т О К О Л    №7

І етапу  олімпіади з математики

у   11 класі  ЧОРНОТИСЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів

2018– 2019 н.р.

№з/п

Прізвище, ім’я  учня

Вчитель,  що викладає

Кількість балів

Призове місце

1

Візавер Олександра

Зелінська Марія Михайлівна

11,5

ІІ

2

Дердюк Світлана

Зелінська Марія Михайлівна

11

ІІ

3

Копанчук  Марія

Зелінська Марія Михайлівна

10

ІІІ

4

Копанчук Сніжана

Зелінська Марія Михайлівна

13

І

 

    Секретар                    _________________________       Зелінська М. М.

Категорія: І етап всеукраїнської олімпіади | Додав: Андрій
Переглядів: 19 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
uCoz